Club Miramar

Poze :

Descriere :

Unui club nu-i ii putea lipsi partea ludica si de relaxare la o partida de biliard. Va veti bucura de biliard si tenis de masa intr-o ambianta draguta si cu personal calificat. Cateva referinte de preturi: - tenis de masa (5 mese Kettler) - o masa de biliard - bar in incinta (cu racoritoare, bere,sandwich-uri)

Preturi :

Contact :

Telefon: 255 10 25 / 255 04 36 / 0744 588 204

www.clubmiramar.ro Cauti gazduire pentru site-ul tau?

Harta :

Adresa:

Bulevardul Chisinau, nr. 6 - 8

Taguri:

tenis

Promoveaza-ti locul pe GSP

1 comentariu

  • sammy

    2011-01-14 13:15:50

    A/C, destul de liber si nu se fumeaza in interior...

    Gresie pe jos, spatiu destul de stramt... 

Spune-ne parerea ta






Vezi si alte sali de tenis de masa in Bucuresti

15 evenimente organizate de utilizatori la Club Miramar din Bucuresti

Cand Organizator
Wednesday, 19 May 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 26 May 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 02 June 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 09 June 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 16 June 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 23 June 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 30 June 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 21 July 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 28 July 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 04 August 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 18 August 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 25 August 2010 18:00 spauladrian vezi detalii
Monday, 07 November 2011 18:00 spauladrian vezi detalii
Wednesday, 16 November 2011 18:00 100000290326992 vezi detalii
Wednesday, 30 November 2011 18:00 100000290326992 vezi detalii
Organizeaza